Online Video Kesme ve Düzenleme Sistemi

Konu, 'Araçlar & Programlar' kısmında asilzade tarafından paylaşıldı.

1. asilzade

asilzade Administrator Yetkili Kişi Yönetici

Beğenilen Mesajlar:
    352
    Bazen başka bir yerde başka bir pc'de video kesmemiz gerekebiliyor. Böyle durumlarda kaliteli bir site işimizi fazlasıyla görecekken bulamayabiliyoruz ya da bulduklarımız pek kaliteli olmayabiliyorlar. Tabi onca işlemi yaptıktan sonra VGA kalitesinde indirileiblir link sunup hd kalite için ücretli üye olmamızı isteyen arkadaşları da unutmamak lazım.

Yine acil video düzenlemem gerekince bulduğum kaliteli ücretsiz bir video kesme sitesinden bahsedeceğim arkadaşlar. Benim işimi fazlasıyla gördü umarım sizin işinizi de fazlasıyla görür.

Çok basit bir arayüze sahip video düzenleme sitemiz gayet verimli çalışıyor ve işimizi görüyor. Yükleme işlemi flash arayüzde gayet şık bir şekilde sürüyor. Bağlantı hızınıza göre işlem süreniz kısalıyor ya da uzuyor. Ben fiber altyapı olan bir yerde bu işi yaptım gayet yüksek boyuttaki videom hemen yüklendi.

Gördüğünüz gibi video kesme arayüzüde gayet basit kesilecek aralığı belirledikten sonra kes butonuna tıklıyoruz, işlem bittiğinde önümüze indirme linki çıkıyor. Tıklıyor indiriyor keyfimize bakıyoruz [​IMG]

Sayfayı Paylaş