Tanıtım Bilgisel.xyz İlginç Bilgiler

Konu, 'Site Tanıtım' kısmında asilzade tarafından paylaşıldı.

 1. asilzade

  asilzade Administrator Yetkili Kişi Yönetici

  Kayıt:
  1 Kasım 2015
  Mesajlar:
  1.252
  Beğenilen Mesajlar:
  352
  Bilgisel.xyz ilginç bilgilerin derlendiği ve insanlara sunulduğu bir sosyal platform olarak kuruldu. kullanıcılarının deneyimleri ve isteklerini dikkate alarak gelişmeyi sürdüren bir platform olmak için çaba sarf ediyor.

  Bugün içeriği üzerinden para kazanma modelini uygulayan bir çok platform mevcut. Bunların en bilineni onedio'dur. içeriklerinden küçük miktarda bir pay ayrılmaktadır. Bilgisel.xyz yaptığı görüşmeler ve altyapı geliştirmeleriyle kullanıcılarına reklamdan kazandığı tutarın %65'ini veren bir sistem olma yolunda ilerliyor.

  İlginç bilgilerin, eğlenceli videoların, testlerin yer aldığı platform yazar alımı yapmakta ve yazdığı konulardan kazanılan ücreti belli bir kıdem formatına göre ayarlamaktadır. Kıdemi yüksek olanların %80'e kadar pay alabileceği ilk başlayanların %40 ile başladıkları bir format geliştirmektedir. Bu da kullanıcının ne kadar fazla içerik ve ne kadar uzun süredir üye olduğuna göre değiştiği bir sistemdir.

  Bu şartlarda hala yazar alımımızın devam ettiğini belirtmek isterim. Sistemimiz daha da iyileştirilmekte sizlerden gelecek dönütleri dikkate alarak bu gelişmeyi yürütmektedir.

  Belgesel değil bilgisel!
   

Sayfayı Paylaş